Vai esam vairāk racionāli vai emocionāli?


3. maijā
10:00-11:00

TiešsaistēEmocionālā inteliģence
Bezmaksas vebinārs

Par vebināru
Cilvēkiem ļoti gribas par sevi domāt kā par racionālām būtnēm. Un lielā mērā tā ir taisnība, jo gandrīz pilnīgi viss, ko mēs esam radījuši un ko pieredzam, ir radīts izmantojot mūsu prātu jeb intelektu.
Tajā pašā laikā, ja sākam domāt par to dziļāk un plašāk, sākam atklāt, ka gandrīz pilnīgi visus savus racionālos lēmumus pieņemam balstoties uz emocijām. Proti, pilnīgi it visu, ko mēs darām savā dzīvē - gan privāti, gan profesionāli - darām ar nodomu jeb nolūku būt laimīgiem. Tas nozīmē, ka mūsu dziļākā motivācija ir emocionāla un subjektīva - atbilde uz to, kas ir laime un kā to sasniegt, katram ir sava.
Neskatoties uz to, ka objektīvi dzīvojam labāk nekā jebkad iepriekš un mūsu materiālā labklājība ir sasniegusi vēsturiski augstāko līmeni, dati un zinātne rāda, ka esam stresaināki un depresīvāki nekā jebkad iepriekš.
Par šo visu un to, kādi ir iespējamie risinājumi, kurus katrs varam pielietot savā ikdienā jau tagad, lai justos labāk un būt laimīgāki, runāsim vebinārā.


Matīss Kaļāns
Absolvējis Northwood University (ASV). Profesionālā pieredze KPMG Baltics, Baltic Investment Company, Swedbank, UIM Formula 1 u.c.

Līdzīga satura mācības/treniņus Matīss ir vadījis: ELKO Group, Arvato Systems (Bertelsmann), Ramirent, Samsung, Worldline, Arco Realestate, Mintos, FarmaBalt Aptiekas, Certes, Vizulo, 4Finance, Rīgas Dzirnavnieks, Narvessen, Latvenergo, Latvijas Valsts Meži, LTRK, EXPO Banka, Lafivents.
Rezervēt dalību bezmaksas vebinārā
Aizpildi pieteikuma formu
Mēs rezervēsim Jūsu dalību
Nosūtīsim rezervācijas apstiprinājumu
Jautājumu gadījumā zvaniet vai rakstiet +371 29 220 262 vai viktors@trainify.lv