```

Kā būt vadītājam, kad pārmaiņas ir ātrākas nekā jebkad iepriekš


2. jūnijs
13:00-14:00

TiešsaistēVadītprasme
Bezmaksas vebinārs

Par vebināru
Vebinārā runāsim par to kā radīt vairāk skaidrības, dziļāku izpratni par to, kā atrast atbildes uz visiem aktuālajiem jautājumiem. Šis vebinārs ir ļoti praktisks un pielāgots tieši šobrīd aktuālajai situācijai un izaicinājumiem. Tas ir par to, kā saprast, to, kas ir un kas nav manā kontrolē. Tas ir par to, kā paskatīties uz visiem procesiem caur sistēmas domāšanas prizmu, ka viss, tajā skaitā arī mēs paši, esam "sistēma". Tas ir par to, kā saprast savu lomu un atbildību un kā vadīt pašiem sevi (savu "sistēmu"), kā vadīt citus (organizāciju "sistēmu"), kā domāt par mērķiem un plāniem, kā organizēt procesus, lai elastīgi un efektīvi virzītos uz uzstādītajiem mērķiem, kā izvēlēties savas un organizācijas prioritāties, kādas prasmes un zināšanas ir nepieciešamas, lai to visu izdarītu.
Matīss Kaļāns
Absolvējis Northwood University (ASV). Profesionālā pieredze KPMG Baltics, Baltic Investment Company, Swedbank, UIM Formula 1 u.c.

Līdzīga satura mācības/treniņus Matīss ir vadījis: ELKO Group, Arvato Systems (Bertelsmann), Ramirent, Samsung, Worldline, Arco Realestate, Mintos, FarmaBalt Aptiekas, Certes, Vizulo, 4Finance, Rīgas Dzirnavnieks, Narvessen, Latvenergo, Latvijas Valsts Meži, LTRK, EXPO Banka, Lafivents.
Rezervēt dalību bezmaksas vebinārā
Aizpildi pieteikuma formu
Mēs rezervēsim Jūsu dalību
Nosūtīsim rezervācijas apstiprinājumu
Jautājumu gadījumā zvaniet vai rakstiet +371 29 220 262 vai viktors@trainify.lv