```
Mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.
Sīkdatņu iestatījumi
Tehniskās sīkdatnes
Nepieciešamas, lai lietotājs varētu brīvi apmeklēt un pārlūkot tīmekļa vietni un izmantot tās piedāvātās iespējas, tajā skaitā iegūt informāciju par pakalpojumiem. Šīs sīkdatnes identificē lietotāja iekārtu, taču neizpauž lietotāja identitāti, kā arī tās nevāc un neapkopo informāciju. Bez šīm sīkdatnēm tīmekļa vietne nevarēs pilnvērtīgi darboties.
Statistikas sīkdatnes
Disabled
Apkopo informāciju par to, kā lietotājs lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos, lai noskaidrotu, kas interesē vietnes lietotājus, un varētu uzlabot vietnes funkcionalitāti, padarot to ērtāk lietojamu. Statistikas sīkdatnes identificē tikai lietotāja iekārtu, taču neizpauž lietotāja identitāti.
Mērķa sīkdatnes
Disabled
Izmanto, lai apkopotu informāciju par lietotāja apmeklētajām tīmekļa vietnēm un piedāvātu tieši konkrētam lietotājam interesējošus Trainify pakalpojumu.
Grinča Menedžments
Dzīves kvalitātes uzlabošanas un stresa regulēšanas treniņš jeb kā Grinču sevī un citos pārvērst par sirsnīgu draugu!
15. decembris, Tiešsaistē - zoom, 13:00 - 16:30
Katrā no mums snauž Grinčs!
Brīdinājums
Starp citu, kad domāsi vai pieteikties uz šo kursu, Grinčs varētu uzrasties un teikt: "kam tas vajadzīgs" vai "tā jau tāda nekam nederīga māžošanās", vai "tas ir par dārgu (tur tik daudz eklēru sanāk!)"…
Par kursu
Laiku pa laikam viņš pamostas, uzrodas nez no kurienes un visu sačakarē.
Tas nenotiek tikai Ziemassvētku laikā, nē! Viņš var pēkšņi izlīst no pagaldes sapulcē vai sarunājoties ar draudzenēm kafejnīcā, vedot bērnu uz bērnudārzu vai palīdzot mājās mācīties. Viņš var pielavīties pie gultas brīdī, kad skan modinātājs un jāceļas uz darbu vai skatoties uz nemazgātiem traukiem izlietnē. Protams, viņš arī nepārtraukti cīnās ar politiķiem, nepareiziem komentāriem ziņu portālos, un viņam ir viedoklis par visu. Viņam vienalga kā un ar ko, galvenais ir panākt, lai tu jūties slikti. Galvenais ir nozagt mieru, prieku, gandarījumu, spēku.

Pievienojies un tu iemācīsies dzīvot vieglāk un priecīgāk, zināsi kur smelties enerģiju un vēlmi darboties, kā arī spersi soli tuvāk veselīgākam un jēgpilnākam dzīvesveidam.
Mācību programma
15.decembris
Dalības maksa 75 EUR + PVN
Tiešsaistē - zoom vidē, 13:00-16:30
Ko darīt, kad viss kaitina un visi "besī"
Par to, kāpēc vārdi motivēt un notievēt skan ļoti līdzīgi
Kā cīnīties ar nogurumu, kad vēl jāizdara tik daudz
Mazliet par ēdieniem, kuri uzvelk vai nomierina Grinču
Ikdienas ieradumi un kā tie ietekmē Grinča garastāvokli
Par stresu, hormoniem un kā izdzīvot Ziemassvētkos
Dzīšanās pēc nepareizajām vajadzībām un ko par to teica Buda un The Beatles
Un daudz citas noderīgas informācijas prāta un ķermeņa veselībai
Mācības vadīs: Dmitrijs Kalniņš-Bergs
Profesionālis ar vairāk kā 20 gadu pieredzi mācību vadīšanā un uzņēmumu konsultēšanā. Vadījis mācības dažādās valstīs, tai skaitā ASV, Vācijā, Dienvidkorejā, Taivānā, Austrālijā, Krievijā, Meksikā, Lielbritānijā u.c.
Vairākus gadus kā klīniskais psihologs strādājis krīzes centrā, kā arī slimnīcā ar smagi slimiem un mirstošiem cilvēkiem, viņu tuviniekiem un medpersonālu.
Rezervēt dalību mācībās
Aizpildi pieteikuma formu
Mēs rezervēsim Jūsu dalību mācībās
Nosūtīsim rezervācijas apstiprinājumu un rēķinu par dalību
Pieteikumam 5+ dalībnieki, piemērosim 10% atlaidi
Jautājumu gadījumā zvaniet vai rakstiet +371 29 220 262 vai viktors@trainify.lv