```

Trainify
mācību piedāvājumi

Izvēlies programmu kurā vēlies piedalīties ar savu komandu

Ieguldījums sākot no 900 EUR par komandu
Komandas saliedēšanas pasākumi
Efektīvas un interesantas komandu programmas, ja runa ir par iekšējo komunikāciju, saskaņotu darbību, savstarpējo uzticēšanos un citiem efektīvas komandas pamatprincipiem. Šīs tematikas programmas stabili turas mūsu populārako outdoor programmu TOP5 jau vairāku gadu garumā. Neskatoties uz sākotnējiem stereotipiem, 99% dalībnieku pēc ir patīkami pārsteigti.
Uzzināt vairāk
Mācības pielietojot metodi LEGO® SERIOUS PLAY® (viena diena līdz 8h)
LEGO® SERIOUS PLAY® ir pasaulē atzīta metode, kuru izmantojušas veiksmīgas kompānijas: Samsung, Microsoft, Google, Nasa, Coca Cola, Pfizer, u.c.
LEGO® SERIOUS PLAY® pieeja nodrošina augstu darbinieku iesaistīšanās, līdzdalības un atraktivitātes līmeni. Metode nodrošina "ķeršanos vērsim pie ragiem" iedarbinot iztēli par rezultātu, apejot neproduktīvo pļāpāšanas posmu "kā būtu, ja būtu".
Uzzināt vairāk par metodi
Ceļvedis Kiberdrošības jomā. Spēle "Kurš ir krāpnieks?" (viena diena = 8h)
Caur spēli dalībnieki vieglā un nepiespiestā veidā mācās atpazīt godīgas situācijas no krāpnieciskām, attīsta kritisko domāšanu tādā apjomā, lai ikdienā spētu droši lietot viedās ierīces, lietot internetu un zināt, kad un ko drīkst darīt, kādu informāciju un cik daudz var izpaust trešām personām.
Uzzināt vairāk par spēli
Klientu apkalpošana (viena diena = 8h)
Sveicināti pasaulē, kurā klients ir vērtība. Lai nodrošinātu biznesa rezultātus ilgtermiņā, ir nepieciešams ne tikai iegūt jaunus klientus, bet arī saglabāt esošos. Apmierināts un lojāls klients ir biznesa stabilā bāze, kas nodrošina ilgtermiņa attīstību. Šajā kursā apgūsim svarīgākos pamatelementus, kas veicina labu klientu apkalpošanu un lojalitāti. Kā arī praktiski darbosimies, lai veicinātu izcilu Klientu apkalpošanas pieredzi.
Lejupielādēt programmu
Laika vadība (viena diena = 8h)
Kurš kuru – laiks Tevi vai Tu laiku? Beigās Laiks uzvar. Taču kamēr "pēdējā stundiņa" nav klāt, ir iespēja uzvarēt laiku. Katru dienu. To vadot! Kā to darīt pareizi, kad darbu ir gūzma un jāīsteno vairāki darba projekti vienlaikus? Un vēl projekti ārpus darba… jo dzīve ar darbu nebeidzas!
Lejupielādēt programmu
Sevis un komandas vadība: 21.gs vadītāja TOOL KIT (divas dienas = 16h)
Mēs dzīvojam vairāku globālu krīžu laikā — iespējams, nozīmīgākajām, ar kurām pasaule ir saskārusies pēdējo gadu desmitu laikā. Šiem izaicinājumiem būs nepieciešama uzņēmuma, departamenta, nodaļas vadītāja uzmanība, pūles un transformējoši risinājumi.
Lejupielādēt programmu
Spēka grupa vadītājiem (sešas dienas = 18h)
Vadītājs savā amatā bieži ir ļoti vientuļš. No vadītājiem visi prasa. Uzņēmuma vadība – rezultātus un inovācijas, darbinieki – rūpes un atbalstu. Bet kas atbalstīs vadītāju?
Satiekoties atbalsta grupā, vadītāji var stiprināt viens otru - saņemt gan profesionālu padomu, gan psiholoģisku atbalstu no citiem vadītājiem, kas "saprot drēbi".
Lejupielādēt programmu
Kur ir tavs stress? Īsi. Kodolīgi. Praktiski (viena diena = 8h)
Kāds izskatās Tavs stress? Kā tu viņu aprakstītu? Uzzīmētu? Kāpēc Tu ar viņu saskrienies vienās un Tajās pašās situācijās, apstākļos vai uz stūra? Un kāpēc atkal pārsit pieri? Bet kāpēc jau 14. reizi? Vai stress var būt arī draudzīgs? Vai biežu un nelūgtu viesi – Stresu - drīkst atstāt aiz durvīm? Kā pasargāt sevi no izdegšanas laikā kad apkārt ir tik daudz nezināmā?
Lejupielādēt programmu
Problēmrisināšana (viena diena = 8h)
Pieaug patērējamās un apstrādājamās informācijas apjoms, notiek nemitīgas pārmaiņas gan pasaulē, gan uzņēmumu procesu un individuālā līmeņos. Tas rada sajūtu, ka laika nekam vairs nepietiek, kas, savukārt, izraisa virkni netīkamu psihoemocionālo reakciju, samazinās produktivitāte, ir biežākas kļūdas un pārpratumi, skaidrošanās un konflikti komandā un/vai ar klientiem. Citiem vārdiem – sveikas problēmas!
Lejupielādēt programmu
Konfliktoloģija un risinājumu ceļš (divas dienas = 12h)
Konfliktu konstruktīva risināšana ir viena no prasmēm, kura ir trenējama dienu no dienas. Kā profesionālajā sportā – vienmēr jābūt labā sportiskā formā. Un kad mēs neesam savā labākajā sportiskajā komunikācijas formā, tad mēs biežāk ikdienā sastopamies ar "sarežģītajiem" klientiem. Ne tikai pilnmēnesī, bet katru dienu. Tie var būt mūsu klienti, kolēģi, ģimenes locekļi utt. Lai arī kas un kādi būtu šie cilvēki, mūsu uzdevums ir panākt maksimāli pozitīvu, uz sadarbību un atveseļošanos vērstu saskarsmes pieredzi, kā arī, par ko nereti aizmirstam, – saglabāt savu psiho-emocionālo veselību, paliekot produktīvam, neļaujoties negācijām un nogurumam.
Lejupielādēt programmu
Prezentēšana un publiskā uzstāšanās (divas dienas = 8h)
Visa mūsu profesionāla dzīve sastāv no vēstījumu veidošanas un nogādāšanas tām auditorijām, ko mēs gribam ietekmēt. Kā to darīt pareizi un ietekmīgi? Kāda atšķirība starp informāciju un ziņu? Kā izdarīt, lai ziņa pielīp? Kādas tehniskās nianses un triki jāņem vērā, uzstājoties publiski?
Lejupielādēt programmu
Pārdošanas prasmes (viena diena = 8h)
Attīstoties kultūrai un valodai, aizvēsturiskais cilvēks ir uzsācis arī tirgoties. Viena no pasaules vecākajām profesijām balstās uz vajadzības pēc resursiem, komunikācijas un savstarpējas sadarbības. Pateicoties spējai sadarboties mēs esam izdzīvojuši kā suga, nofotografējuši zemeslodi no kosmosa, un radījuši internetu. Šis kurss savieno cilvēka attīstības vēsturi ar pārdevēja ikdienu, un palīdz attīstīt spēju sadarboties, nebaidītie un pārdot. Pārdot lai kļūtu par ilgtermiņa sadarbības partneri.
Lejupielādēt programmu
Kritiskās domāšanas metodes (viena diena = 8h)
Ik dienas pāri mums gāžas milzīgs informācijas apjoms, kuru mūsu smadzenes cenšas apstrādāt, vai tieši otrādi, izvairīties no tās. Kā saglabāt veselo saprātu? Kā atsijāt vērtīgo un svarīgo informāciju no "fona trokšņiem"? Kā pieņemt pārdomātus lēmumus?
Lejupielādēt programmu
Emocionālā Inteliģence (viena diena = 8h)
Mūsu emocijas nosaka mūsu uztveri. Mūsu uztvere nosaka mūsu spēju izprast sevi un pasauli. Mūsu izpratne par sevi un pasauli veido to, ko katrs saucam par realitāti. Attiecīgi, realitāti jeb mūsu dzīvi un kāda tā ir, nosaka mūsu emocijas. Izproti savas un citu emocijas, lai radītu un veidotu harmonisku dzīvi sev un citiem.
Lejupielādēt programmu
Profesionāla darbība neskaidrības apstākļos (viena diena = 4h)
Pēdējie divi gadi ir bijuši pārpilni ar notikumiem, kuri ir darījuši mūs nemierīgus un dzinuši stresā. Kā saglabāt/uzlabot savu emocionālo un fizisko veselību? Kāpēc ir svarīgi "uzlādēt savas baterijas" nebeidzamajā "ikdienas vāveres skrējienā?" Kā, par spīti visiem izaicinājumiem, turpināt savu/savas organizācijas virzību uz priekšu un uz augšu? Kā saglabāt savu veiktspēju?
Lejupielādēt programmu
Lietišķās e-sarakstes etiķete (viena diena = 4h)
Masveidā uz rakstveida saziņu savā starpā cilvēki ir pārgājuši salīdzinoši nesen, pēdējos 30 gados. Atšķirībā no pierastās sarunas, kuras laikā mēs ne tikai dzirdam vārdus, bet uztveram arī intonācijas, tembru, redzam ķermeņa valodu un varbūt pat jūtam smaržu, komunikācija vēstulēs ir skopāka, laupa nozīmīgu daļu informācijas un rada vietu pārpratumiem un kļūdām. E-pasti, īsziņas, čati ir mūsu ikdiena. Katru dienu mēs apmaināties ar vēstulēm un ziņām neredzot cilvēkus, ar kuriem kontaktējamies. Darba vidē šāds saziņas veids ir konstruktīvs un efektīvs, tas dos iespēju atgriezties pie jau pārrunātā, rūpīgāk pārdomāt un izsvērtāk formulēt domas. Tomēr daudzos gadījumos mēs saskaramies ar vēstuļu saziņas ierobežojumiem, kuru rezultātā rodas kļūdas, pārpratumi un tā vietā, lai sadarbotos skaidrojam attiecības
Lejupielādēt programmu
Tukšs inbox (viena diena = 4h)
Vai Jums ir gadījies epastu gūzmā bez ievērības atstāt kādu svarīgu vēstuli? Vai ir bijis tā, ka kāds no epastā dotajiem uzdevumiem ir aizmirsies? Vai daudzajos epastos nevarat atrast vajadzīgo? Vai Microsoft Outlook piedāvātās iespējas iezīmēt e-pastus ar karodziņiem un strukturēt tos dažādos veidos neatvieglo jūsu dzīvi? Vai ikdienā epastu sarakstē lietojat vienas un tās pašas frāzes, tekstus un atsauces?
Lejupielādēt programmu
Darbs ar parādniekiem (viena diena = 8h)
Līdz ar ģeopolitiskajiem izaicinājumiem, energoresursu un tam sekojošā cenu kāpuma, mainās arī klientu pirkšanas paradumi, izvēles kritēriji, konkurence tirgū. Palielinās arī nākotnes riski: prognozes par klientu maksājumu disciplīnas pasliktināšanos, dažu nozaru uzņēmumu finansiālais stāvoklis utt. Tas neizbēgami ietekmēs mūsu klientu maksājumu disciplīnu, termiņus, iespējamu izvairīšanos no samaksas par piegādātajiem produktiem/pakalpojumiem.
Kā izvairīties no uzņēmuma līdzekļu iesaldēšanas? Kādi ir preventīvie pasākumi, lai izvairītos no pieaugoša uzņēmuma parādnieku portfeļa? Kā efektīvi organizēt parādnieku administrēšanas procesus organizācijā? Kā uzrunāt parādniekus – tiesiskie un psiholoģiskie aspekti.
Lejupielādēt programmu
Trainify 2022. rudens / 2023. ziemas mācību piedāvājumu treneri
 • Andžejs Reiters
  Trainify komandas izaugsmes un biznesa treneris. Pēc izglītības: "militārais konfliktologs", Strādājis VUGD kā "glābējs", ceļotājs un alpīnists, Grāmatas "Īstā bagātība" autors, vairāku pašvaldību, sportistu, un uzņēmēju personīgais konsultants
 • Sigita Trukšāne
  "Baltic China Connected" un dizaina & otreizējās pārstrādes uzņēmuma "Chu Xiji Creative Design Co." dibinātāja. Ieguvusi apbalvojumus par inovatīva dizaina produkta izstrādi un par veiksmīga start-up attīstīšanu otreizējās pārstādes jomā. Londonā ir ieguvusi personīgā, biznesa un vadības kouča diplomu.
 • Silvija Avota
  Divas sertificētas izglītības – programmētāja LU fizikas un matemātikas fakultātē (1983.g.) un MBA līderisma specialitāte Liverpūles Universitātē (2014.g.). Matemātika ir Silvijas talants, ko daba ielikusi šūpulī, bet interese izzināt vēl nezināmo un darīt vēl nedarīto ir bijis "mūžīgais dzinējs" visai dzīvei.
 • Dmitrijs Kalniņš-Bergs
  Viens no pieredzējušākajiem biznesa saskarsmes un korporatīvās veselības profesionāļiem, ar pieredzi psiholoģijā un psihoterapijā. Vairāku gadu darba pieredze sniedzot atbalstu cilvēkiem krīzes situācijās, mirstošiem cilvēkiem un vēlāk – vadot biznesa komandas. Palīdz uzņēmumiem sasniegt labākus rezultātus.
 • Nauris Svika
  Trainify komandas attīstības un vadības treneris, sertificēts pieaugušo izglītības mentors Ar izcilību absolvējis Vācijas virsnieku miltāro akadēmiju. Kā LR armijas virsnieks ir bijis 2 militārajās misijās Kosovā un Irākā. Nauris izveidojis un realizējis vairāk kā 300 dažādas sarežģītības komandas programmas.
 • Sandra Landratova
  Sertificēts klīniskais psihologs. 20 gadu pieredze sagatavojot komandas darbam paaugstinātas slodzes un spriedzes apstākļos. Vairāk kā 20 gadi dienēti NBS, atlasot, apmācot un konsultējot karavīrus gan Latvijā, gan starptautisko operāciju rajonos.
 • Anita Āboltiņa
  Iegūts MBA RBS. Studē supervīziju ISCI. 10 gadus pieredze personālvadībā Luminor kā līderības programmu vadītāja. Izveidojusi mācību programmas pārdošanā un personīgajā līderībā, organizējusi mentoringa programmas. Ir bijusi mentors RBS Alumni mentoringa programmā.
 • Mārcis Ļaksa
  Pārdošanas profesijas praktiķis, vērotājs un entuziasts. Pieredze B2B, B2C, B2G pārdošanā Baltijas valstīs un Eiropā. Ilggadīga pieredze uz skatuves amatieru teātros Rīgā, Liepājā un Jelgavā.
 • Matīss Kaļāns
  Absolvējis Northwood University (ASV). Savu finanšu karjeru sāka KPMG Baltics, tad turpināja darboties Baltic Investment Company un 27 gadu vecumā kļuva par Swedbank korporatīvo finanšu vice-prezidentu. Bijis UIM Formula 1 Pausaules Čempionāta attīstības un mārketinga direktors un AERODIUM Technologies pārdošanas vadītājs.
 • Iveta Rieksta
  Kopš 2017. gada – Parādu Piedziņas nodaļas vadītāja Ārvalsts komersanta PlusPlus Baltic OU filiālē Latvijā. No 2013. gada – 2017. gadam Parādu Piedziņas nodaļas vadītāja Lindorff Latvija. 9 gadi – Parādu Piedziņas nodaļas vadītāja uzņēmumā GE MONEY BANK.
 • Kaspars Vendelis
  Veselības komunikators. Potenciāla un performances instruktors/ treneris komandām un individuāli. Biohacking vides veidotājs Latvijā, autors un publicists. Jauniešu skolas vadītājs, transformācijas un psiho-emocionālo retrītu RESTARTS organizators.
 • Aivars Dresmanis
  Komunikācijas treneris un konsultants ar vairāk kā 10 gadu pieredzi akadēmiskajā un biznesa vidē. RTU Inženierzinātņu vadības fakultātes pasniedzējs maģistru programmās. Darbā ar uzņēmumiem uzsvaru liek uz konfliktu risinājumiem un saskarsmes uzlabošanu gan komandas dalībnieku starpā, gan darbā ar klientiem.
Saņemt piedāvājumu komandas treniņam
Aizpildi pieteikuma formu
Mēs sagatvosim piedāvājumu un nosūtīsm to Jums e-pastā
Jautājumu gadījumā zvaniet vai rakstiet +371 29 220 262 vai viktors@trainify.lv