```
Mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.
Sīkdatņu iestatījumi
Tehniskās sīkdatnes
Nepieciešamas, lai lietotājs varētu brīvi apmeklēt un pārlūkot tīmekļa vietni un izmantot tās piedāvātās iespējas, tajā skaitā iegūt informāciju par pakalpojumiem. Šīs sīkdatnes identificē lietotāja iekārtu, taču neizpauž lietotāja identitāti, kā arī tās nevāc un neapkopo informāciju. Bez šīm sīkdatnēm tīmekļa vietne nevarēs pilnvērtīgi darboties.
Statistikas sīkdatnes
Disabled
Apkopo informāciju par to, kā lietotājs lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos, lai noskaidrotu, kas interesē vietnes lietotājus, un varētu uzlabot vietnes funkcionalitāti, padarot to ērtāk lietojamu. Statistikas sīkdatnes identificē tikai lietotāja iekārtu, taču neizpauž lietotāja identitāti.
Mērķa sīkdatnes
Disabled
Izmanto, lai apkopotu informāciju par lietotāja apmeklētajām tīmekļa vietnēm un piedāvātu tieši konkrētam lietotājam interesējošus Trainify pakalpojumu.
Mission command
Augstākā un vidējā līmeņa vadītājiem
13. septembrī, klātienē - Mercure Hotel, Elizabetes ielā 101, 10:00 - 18:00
Jeb Vadītprasmes neskaidrības apstākļos

Par kursu

Nenoliedzams ir fakts, ka ikdienas darba vide paliek haotiskāka, laika trūkst arvien vairāk, "over-information" efekts rada neskaidrības ik uz soļa, lēmumu pieņemšana kļūst izaicinošāka, savukārt darbinieku virzīšana nepieciešamajā vektorā arvien sarežģītāka. Organizāciju kultūra spēj sagriezt tādus negaisa virpuļus, ka reizēm grūti paliek izsekot, ar ko konkrētā situācija vispār sākās. Šo sarakstu, protams, varētu turpināt. Panākumu atslēga slēpjas darbinieku potenciālā. Apziņas līmenī vēlamies, lai darbiniekiem ir nepieciešamā motivācija, lai viņi ir spējīgi un ieinteresēti izrādīt nepieciešamo iniciatīvu, aktīvāk pieņemtu lēmumus, risinātu radušās situācijas, nevis ar katru otro neskaidrību skrietu precizēt nianses pie vadības. Vēlamies, lai reakcija uz situācijām būtu ātrāka, pieņemtie lēmumi kvalitatīvāki, savukārt mērķi tikti sasniegti īsākā laika posmā. Izrādās ir kāds kaujās pārbaudīts stratēģiskās un operacionālās vadības instruments, kas tieši piemērots šādām haosa pārpildītām situācijām. Par tā pielietošanas nepieciešamību sāka rakstīt gandrīz visi rietumu galvenie biznesa mediji (Forbes, Enterpreneur, Inc., u.t.t.) 2019.gadā (sākoties pandēmijai). "Harvard business review" šim instrumentam pievērsa uzmanību jau 2010.gadā. Runa ir par jēdzienu "Mission Command" (turpmāk "MC"). Tas nāk no militārās vides, kur vadības kļūdas maksā pasaulē dārgāko cenu – cilvēka dzīvības. "MC" savā būtībā apvieno gan stratēģiskās vadības instrumentus, gan līderības filozofiju. Vēl nesen civilām organizācijām nebija pieejas šim instrumentam.
Maksimālam efektam programma papildināta ar ļoti daudz praktiskiem vingrinājumiem, kas nostiprina nepieciešamo rezultātu, kā arī dod iespēju paskatīties uz ikdienas situācijām no pilnīgi cita skatu punkta.
Kursa programma
13.septembrī no 10:00 līdz 18:00
Dalības maksa 350 EUR + PVN
Norises vieta Mercure Hotel, Elizabetes ielā 101
Pusdienas, kafijas pauzes un uzkodas - iekļautas dalības maksas cenā
10:00 – 10:10
Mācību sākums
Ievads. Iepazīšanās. Programmas mērķis. Norises vadlīnijas. Iesildošais vingrinājums.
10:10 – 10:30
Iepazīstināšana ar Mission command
Vēsture, uzbūve, pielietošanas princips, ieguvumi
10:30 – 12:30
Mission command pamatprincipu (kopā 7) izpratnes veidošana un nostiprināšana ar dažādu praktisko vingrinājumu palīdzību. Katra pamatprincipa iepazīšana iekļauj:
 • Vispārējo vadlīniju iepazīšanu;
 • Paralēļu vilkšanu ar darba ikdienu;
 • Atziņu nostiprināšanu ar praktisko vingrinājumu palīdzību;
 • Atgriezeniskā saite un jaunu atziņu veidošanu;
 • Nepieciešamības gadījumā papildus vadības instrumentu apgūšanu.
Viena pamatprincipa praktiska iepazīšana aizņem 40-60min
12:30 – 13:10
Pusdienu pārtraukums
13:10 – 17:30
Turpinājums - Mission command pamatprincipu izpratnes veidošana un nostiprināšana.
17:30 – 18:00
Dienas kopsavilkums. Noslēgums
Nauris Svika
 • Profesionāls komandas attīstības un līderības treneris
 • 15 gadu pieredze militāro soft skills tematu "tulkošanā un
  adaptācijā" no militārās vides uz biznesa vidi
 • Rietumvalstu militārās akadēmijas absolvents
 • Komandas vadības pieredze Kosovā un Irākā
Rezervēt dalību mācībās
Aizpildi pieteikuma formu
Mēs rezervēsim Jūsu dalību mācībās
Nosūtīsim rezervācijas apstiprinājumu un rēķinu par dalību
Jautājumu gadījumā zvaniet vai rakstiet +371 29 220 262 vai viktors@trainify.lv