```
Mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.
Sīkdatņu iestatījumi
Tehniskās sīkdatnes
Nepieciešamas, lai lietotājs varētu brīvi apmeklēt un pārlūkot tīmekļa vietni un izmantot tās piedāvātās iespējas, tajā skaitā iegūt informāciju par pakalpojumiem. Šīs sīkdatnes identificē lietotāja iekārtu, taču neizpauž lietotāja identitāti, kā arī tās nevāc un neapkopo informāciju. Bez šīm sīkdatnēm tīmekļa vietne nevarēs pilnvērtīgi darboties.
Statistikas sīkdatnes
Disabled
Apkopo informāciju par to, kā lietotājs lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos, lai noskaidrotu, kas interesē vietnes lietotājus, un varētu uzlabot vietnes funkcionalitāti, padarot to ērtāk lietojamu. Statistikas sīkdatnes identificē tikai lietotāja iekārtu, taču neizpauž lietotāja identitāti.
Mērķa sīkdatnes
Disabled
Izmanto, lai apkopotu informāciju par lietotāja apmeklētajām tīmekļa vietnēm un piedāvātu tieši konkrētam lietotājam interesējošus Trainify pakalpojumu.
2 x 4h / tiešsaistē / zoom
2022. gada decembris - datumi tiks precizēti

Kreņķu Menedžments jeb viegli par stresu

Cilvēkiem, kuri vēlas ātrus un iedarbīgus paņēmienus ikdienas spriedzes, noguruma mazināšanai un laimīgākai dzīvei

Darbā cilvēki „streso" no dedlainiem, ASAPiem un laika trūkuma, no priekšnieku nesapratnes un kolēģu neizdarības, no fāstfūdiem un par daudz vai par maz izdzertas kafijas utt. Mājās nav labāk – sievas/vīri, bērni, vecāki, radi un draugi,… visiem jāvelta uzmanība. Te kāds saslimst vai auto avārija, vai ikdienišķs strīds, vai politikas neprāts, vai ekonomikas krīze…
Veidojas apburtais loks - slikti darbā, slikti arī mājās un otrādi.

Liela daļa cilvēku šodienas dzīves ritmā aizmirst rūpēties par sevi, cieš no pārmērīga stresa, izdeg. Uzņēmumiem tas nozīmē ilgstoši zemu darba produktivitāti, darbinieku slimošanu, saspringtu gaisotni un domstarpības, biežākas kļūdas, zemu motivāciju, darbinieku aiziešanu. Mājās mēs redzam nelaimīgus cilvēkus, kuri visu sevi atdod kaut kur citur.

Lai arī parasti vārdam "stress" piešķiram negatīvu nozīmi, šī darbnīca ir par to, ka stress ir labs! Tas ir pieradināms un vadāms. Stress ir kā elektrība – ja neproti to lietot, tas nogalina, bet, ja proti – tas ir lielisks līdzeklis piepildītai un enerģiskai dzīvošanai un strādāšanai.

Iemācieties stresu ievirzīt lietderīgā gultnē un pielietot darba ražīguma, pozitīvu attiecību, veselības un laba garastāvokļa vairošanai!
Tehnikas spriedzes mazināšanai Bezmaksas un lieto tūlīt!
Mācību formāts
Praktiskas un interaktīvas mācības aizraujošā vidē visu līmeņu uzņēmumu un organizāciju darbiniekiem, kā arī visiem, kuri izjūt pārmērīgu stresu darbā un mājās, un vēlas apgūt vienkārši lietojamas tehnikas sava iekšējā līdzsvara atgūšanai

2 x 4h tiešsaistē, zoom

2022. gada decembris - datumi tiks precizēti

Dalības maksa 200 EUR + PVN

 • Stress. Kas par zvēru un kur dzīvo
 • Stress, hormoni, atbildīgie orgāni un kā šo orķestri diriģēt
 • Kāds sakars emocionālai inteliģencei ar tievajām zarnām
 • Fizioloģiskā inteliģence un vai tiešām "visas slimības ir no nerviem"
 • Stāsts par katliņu uz uguns un ķermeņa prioritāšu definēšana
 • Kas paaugstina un kas samazina stresa līmeni
 • Par attiecībām, komunikāciju un ko darīt, kad prāts un emocijas nesadarbojas
 • Dzīvesveids kā stresa noturīguma mērogs
 • Par motivāciju, mērķiem, šaubām un dzīves jēgu
 • Kā nenest darbu (problēmas) mājās un otrādi
 • Par grīdas mazgāšanas un skapja kārtošanas ietekmi uz veselību
 • Emocionālās labklājības pamati
 • Ātrās palīdzības stresa regulācijas vingrinājumu iekļaušana ikdienā
Apmācības vada: Dmitrijs Kalniņš-Bergs
Profesionālis ar vairāk kā 20 gadu pieredzi mācību vadīšanā un uzņēmumu konsultēšanā. Vadījis mācības dažādās valstīs, tai skaitā ASV, Vācijā, Dienvidkorejā, Taivānā, Austrālijā, Krievijā, Meksikā, Lielbritānijā u.c.
Vairākus gadus kā klīniskais psihologs strādājis krīzes centrā, kā arī slimnīcā ar smagi slimiem un mirstošiem cilvēkiem, viņu tuviniekiem un medpersonālu.
Apmācības vada: Dmitrijs Kalniņš-Bergs
Profesionālis ar vairāk kā 20 gadu pieredzi mācību vadīšanā un uzņēmumu konsultēšanā. Vadījis mācības dažādās valstīs, tai skaitā ASV, Vācijā, Dienvidkorejā, Taivānā, Austrālijā, Krievijā, Meksikā, Lielbritānijā u.c.
Vairākus gadus kā klīniskais psihologs strādājis krīzes centrā, kā arī slimnīcā ar smagi slimiem un mirstošiem cilvēkiem, viņu tuviniekiem un medpersonālu.
Mācību Ieguvumi
 • Labāk izpratīsiet sevi un citus
 • Atgūsiet mieru un labu miegu
 • Būsiet produktīvāks/a un mazāk nogursiet
 • Sekmīgāk risināsiet kritiskas komunikācijas situācijas
 • Uzlabosiet attiecības darbā un mājās
 • Dzīvosiet veselīgāk
Dalībnieku atsauksmes par Kreņķu menedžmenta mācībām 👍
 • Jānis Apsis ⭐⭐⭐⭐⭐
  SIA LJ Pro, valdes priekšsēdētājs
  Piedāvātā kursa tēma droši vien ir bijusi aktuāla visos laikos un jebkuram, taču iespējams daudz ko uzskatām par normālu vai pašsaprotamu. Taču šodienas pārspīlēto vajadzību, atbildības un informācijas pārbagātais laikmets stresa tēmai liek pievērst lielāku nozīmi un vēl svarīgāk – saprast to. Un Dmitrijam, manuprāt, izdevās lieliski izskaidrot lietas vienkāršā veidā, noturēt dalībnieku uzmanību un padarīt šo kursu aizraujošu. Un pats galvenais – mēs katrs uzzinājām daudz jauna un kaut ko arī par sevi. Iegūtās zināšanas un atziņas noteikti izmantošu savas personības un profesionālajā attīstībā. Šis bija viens no pēdējo laiku labākajiem kursiem.
 • Ilze Sarma ⭐⭐⭐⭐⭐
  SIA Silkeborg Spaantagning Baltic, izpilddirektore
  Vairākkārtīgi dienas laikā bija sajūta, ka man trāpa ar ūdens balonu tieši pa pieri. Kāpēc tāds salīdzinājums? Jo karstā vasaras dienā tas ir atsvaidzinoši. Un tā bija man ar treniņa atziņām – atsvaidzinoši.
  Ja parasti treniņos ieeju ar mērķi ieviest kā minimums 2-3 lietas dzīvē, tad šeit grūti pat saskaitīt visus ieguvumus. Dmitrijam lieliski izdevās izvilināt bubuli (stresu) no pagultes un pierādīt, ka izvilkts gaismā un nosaukts vārdā, tas nemaz nav tik briesmīgs kā varētu likties! Tas nav tikai treniņš par stresu. Tas ir arī par laika un dzīves plānošanu, galvas sakārtošanu. Un bonusā vēl tiešām reāli pielietojami praktiski padomi ko darīt, kad nezini, ko darīt.
 • Linda Liepiņa ⭐⭐⭐⭐⭐
  KPMS SIA, valdes priekšsēdētāja
  Mūsdienu straujajā ritmā ir ļoti svarīgi uzturēt sevī dzīves un darba uzdevumu balansu, turklāt nepazaudēt personīgos mērķus, vērtības un identitāti. Šis seminārs ir ļoti vērtīgs, jo vienas dienas laikā dalībnieks saņem ne tikai sev būtisku informāciju, bet dažādu (turklāt, kas nav mazsvarīgi, vienkāršu un izpildāmu!) metožu un ikdienas ieradumu izmaiņu piemērus, lai saglabātu sevis apzinātību, klātesamību un produktivitāti ilgstoši. Es to sauktu nevis par "kreņķu menedžmentu", bet gan dzīves balansa mācību vai sevis attīrīšanas (restarta) semināru.
 • Ilze Vaisune ⭐⭐⭐⭐⭐
  HAVAS Latvia, CEO
  Bija paveicies apmeklēt Dmitrija vadītās stresa vadības apmācības. WOW! Viņš zina, kā strādāt ar cilvēkiem un stresu no galvas līdz papēžiem. Bez vērtēšanas un nosodījuma, bet spēcinošu attieksmi Dmitrijs piedāvā praktiskas un viegli ieviešamas metodes, kā pārvarēt ikdienas grūtības darbā un privātajā dzīvē.
 • Liene Šneidere ⭐⭐⭐⭐⭐
  SIA KOHSEL, Kvalitātes vadītāja
  Lai gan pagājušas vairāk kā 72 stundas kopš kreņķu menedžmenta treniņa, tikai šobrīd varu tā pa īstam novērtēt iegūtās zināšanas. Dmitrija sniegtā informācija bija esence par kreņķiem un to vadību. Paņēmieni izskaidroti ar saprotamiem piemēriem un mistikas plīvuri noņemti ikdienā dzirdētiem mītiem. Ir papildināta izpratne par to, kā palīdzēt savam ķermenim tikt līdzi ikdienas straujajam ritumam. Šis ir seminārs, kurā iegūst ne tikai dalībnieks, bet arī viņa kolēģi un ģimene.
 • Linda Laganovska ⭐⭐⭐⭐⭐
  Uzņēmēja veselības profilakses jomā
  Seminārā uzzināju vērtīgas prakses, lieliskas vienkārši paveicamas praktiskas metodes, kuras uzreiz var likt lietā. Jau redzu, kuros posmos un kā varu uzlabot komunikācijas nianses ikdienā – gan ģimenē, gan biznesā. Paldies par uzdevumiem, pie kuriem piestrādājot viennozīmīgi varu teikt: kolosāli! Paldies Dmitrijam par saistošo, draudzīgo un viegli uztveramo stilu un lieliskiem piemēriem.
 • Zanita Roze ⭐⭐⭐⭐⭐
  Civilās Aviācijas Aģentūras, personāla nodaļas vadītāja
  Mācības tika organizētas divās daļās un to laikā dalībnieki apguva tādas iemaņas, kā piemēram – savu robežu un
  vajadzību apzināšanās, psiholoģiskās pozīcijas kontaktā ar klientiem/kolēģiem/ vadību, kā
  sagatavoties saspringtai darba dienai, kā nenest problēmas no darba uz mājām un otrādi,
  stresa vadīšanas metodes – laika un darbu plānošana, darba vides organizēšanu un daudzas
  citas. Pasniedzējs ar dažādām metodēm spēja pasniegt informāciju skaidri un saprotami, kā arī aktīvi iesaistīja dalībniekus dažādos uzdevumos un aktivitātēs. Uzskatam, ka apgūtās zināšanas par stresa vadību, ļaus katram dalībniekam uzlabot savu efektivitāti gan ikdienas darba pienākumu veikšanā, gan arī privātajos jautājumos.
 • Airita Auzāne ⭐⭐⭐⭐⭐
  Tieslietu Ministrijas, personāla nodaļas vadītāja
  Mācības sniedz iespēju apzināties savus stresa cēloņus un to, kā ar tiem strādāt. Ieraudzījām ikdienišķas lietas, kuras var palīdzēt mazināt stresu, kā arī lietas, kuras patiesībā to nemaz nemazina. Novērtējam, ka mācību laikā bija iespēja uzklausīt citus kolēģus un uzzināt, kas rada stresu viņiem. Tas palīdzēs turpmāk izvairīties no situācijām, kas rada stresu vai risināt tās citādi. Mācību saturs bija viegli uztverams, sniegtā informācija, "instrumenti" ikdienas dzīvē viegli pielietojami. Mācību process atvēra kolēģus kā personības.
 • Agnese Alksne ⭐⭐⭐⭐⭐
  BM Trada Latvija, reģionālā biznesa attīstības vadītāja
  Pēc mācību pabeigšanas, dalībniekiem ir pilnveidota izpratne par stresu, tā veidiem un izcelsmi, parādīti "rīki" un iegūtas prasmes par to kā ikdienā saglabāt psihoemocionālo līdzsvaru, kā arī uzlabotas saskarsmes prasmes kritiskas komunikācijas situācijās. Mācību laikā dalībnieki ieguva informāciju par to, kā stress rodas un kādi ir tā simtomi, kā arī informāciju par stresa līmeņu, faktoru un situāciju analīzi. Dalībnieki mācības atzina kā ļoti vērtīgas un iegūtās zināšanas pielietojamas turpmākajos ikdienas darbos un stresa situācijās.
 • Ieva Braunfelde ⭐⭐⭐⭐⭐
  Finanšu Ministrija, administrācijas vadītāja
  Īpaša Finanšu Ministrijas darbinieku pateicība trenerim Dmitrijam Kalniņam-Bergam par augsto profesionalitāti un pasniegšanas stilu, piedāvājot noderīgus risinājumus stresa mazināšanai ikdienas darbā, t.sk. dažādus rīkus, stresa vadīšanas vingrinājumus un tehnikas, kā sagatavoties saspringtai darba dienai un saglabāt mieru stresu radošās situācijās.
 • Inga Krastiņa ⭐⭐⭐⭐⭐
  LSEZ Jensen Metal, personāla struktūrvienības vadītāja
  Mācības sniedz iespēju dalībbniekiem pilnveidot izpratni par stresu, tā veidiem un izcelsmi, kā arī uzlabot saskarsmes prasmes kritiskās situācijās. Kā arī apzināties savus stresa cēloņus un apgūt vienkārši lietojamus paņēmienus un metodes, kā stresu kontrolēt un veicināt darba ražīgumu.
 • Maija Ancveriņa ⭐⭐⭐⭐⭐
  Strenču Psihoneiroloģiskā Slimnīca, valdes locekle
  Pasniedzēja dotos uzdevumus un rīkus, kā rīkoties dažādās stresa situācijās mācību dalībnieki atzina par ļoti noderīgiem un pielietojamiem ikdienas darbā. Pasniegšanas veids bija viegli saprotams un atraktīvs, dotos uzdevumus sasaistot ar reālām dzīves situācijām un dalībnieku pieredzi.
 • Eva Cildermane ⭐⭐⭐⭐⭐
  European Youth Forum, events director
  Super pozitīvs kurss, ko īpaši ieteicams apmeklēt vīrusa radītajā haosa laikā, kad šķietami tik daudz lietas iet greizi un noteikti ne pēc plāna un iecerēm. Kreņķu menedžments lika no jauna atcerēties zināmo patiesību, ka visa pamatā ir mūsu reakcija uz notikumiem. Dmitrijs lieliski savieno praktiskus padomus ar akadēmiskām zināšanām kā pārvarēt stresu un izvairīties no izdegšanas, kas ir īpaši svarīgi, kad daudzi no mums strādā no mājam un palēnām izplēnē jau tā dažreiz tik neredzamā robeža starp darbu un dzīvi ārpus tā.
 • Dace Roze ⭐⭐⭐⭐⭐
  Veselības Inspekcija, veselības aprūpes departamenta vadītāja
  Esmu ļoti apmierināta, jo milzīgajā darbu un pienākumu gūzmā biju piemirsusi par sevi, par savu dzīvi un līdz ar to sajutos stresā. Mācības novilka sarkanās līnijas, pie kurām centīšos tuvākajā laikā (sākšu ar 72h) pieturēties, lai stresa līmeni mazinātu un stresa noturību celtu krietnu latiņu augstāk. Kā jau teicu mācību noslēgumā, šodien sapratu, ka jau otro dienu daudz vairāk smaidu un, lai, gan darba nav kļuvis mazāk, laikam mainījusies ir mana attieksme pret visu to un vairs necentīšos par visu varu un pēdējiem spēkiem padarīt visus darbus tieši šodien (mēģināšu pēc Skārletas O Hāras principa).
 • Māris Āboltiņš ⭐⭐⭐⭐⭐
  Purenn, valdes loceklis
  Iesaku visiem šo kursu, kā arī citas Dmitrija vadītās mācības! Dmitrija prezentētās tehnikas un instrumenti ir praktiski un piemēri ļoti spilgti paliek atmiņā. Tas savukārt ļauj šīs tehnikas pielietot ikdienā, jo maina domāšanas perspektīvu dod tūlītēju rezultātu.
 • Evija Aleižāne ⭐⭐⭐⭐⭐
  Bite Latvija
  Esmu ļoti priecīga un pateicīga, ka man bija iespēja piedalīties un uzlabot savas ikdienas kvalitāti! ,,Kreņķu menedžementā" varēja gan izsmieties, gan aizdomāties par to, pie kā jāpiestrādā, ko jaunu varu ieviest savā ikdienā, un ko daru pareizi, lai kreņķu būtu mazāk un varētu dzīvot ar smaidu. Izrunājām, kā ikdienā piesārņojam savus prātus un organismu, un kā no tā varam izvairīties. Ļoti noderīgi un jautri pavadītas divas dienas. Daudzas lietas bija dzirdētas, bet Dmitrijs uz tām paskatās no cita skatu punkta un parāda kā visādus mazos knifiņus varam pielietot ikdienā! Šeit nebija trula teorijas izstāstīšana "kā no grāmatas", bija daudz piemēri no dzīves, kas ļauj iedziļināties un izprast ikdienas kļūdas, kuras rosina pārgurumu un izdegšanu. Dmitrij, liels paldies!😊

Ļoti profesionāli un atraktīvi! Iesaku!

Posted by Artis Skuja on Trešdiena, 2021. gada 13. janvāris

ļoti vērtīgas un saturīgas apmācības, ko piedāvā Trainify Latvia. Tikko ar kolēģiem izgājām 2 dienu kursu kreņķu...

Posted by Anete Mantina on Ceturtdiena, 2021. gada 8. aprīlis
Rezervēt dalību mācībās
Aizpildi pieteikuma formu
Mēs rezervēsim Jūsu dalību mācībās
Nosūtīsim rezervācijas apstiprinājumu un rēķinu par dalību
Jautājumu gadījumā zvaniet vai rakstiet +371 29 220 262 vai viktors@trainify.lv