```
Mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.
Sīkdatņu iestatījumi
Tehniskās sīkdatnes
Nepieciešamas, lai lietotājs varētu brīvi apmeklēt un pārlūkot tīmekļa vietni un izmantot tās piedāvātās iespējas, tajā skaitā iegūt informāciju par pakalpojumiem. Šīs sīkdatnes identificē lietotāja iekārtu, taču neizpauž lietotāja identitāti, kā arī tās nevāc un neapkopo informāciju. Bez šīm sīkdatnēm tīmekļa vietne nevarēs pilnvērtīgi darboties.
Statistikas sīkdatnes
Disabled
Apkopo informāciju par to, kā lietotājs lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos, lai noskaidrotu, kas interesē vietnes lietotājus, un varētu uzlabot vietnes funkcionalitāti, padarot to ērtāk lietojamu. Statistikas sīkdatnes identificē tikai lietotāja iekārtu, taču neizpauž lietotāja identitāti.
Mērķa sīkdatnes
Disabled
Izmanto, lai apkopotu informāciju par lietotāja apmeklētajām tīmekļa vietnēm un piedāvātu tieši konkrētam lietotājam interesējošus Trainify pakalpojumu.
Pārdevēju diena 2024
Ikviena pārdevēja un pārdošanas vadītāja iedvesmai,
motivācijai un biznesa rezultātam
Diena ārpus ierastajām ikdienas rūpēm un izaicinājumiem
Praktiski pārdošanas tipi un triki
Motivācijas un iedvesmas pote – Iet! Darīt! Sasniegt!
Kāpēc?
"Čaks Noriss nepārdod, no Čaka Norisa pērk." Pasaka ikvienam pārdevējam, vai ne?:)
Mirklī, kad ekonomikā "viss ir šokolādē", darboties pārdošanā ir viegli – klienti paši mums zvana un pērk, mums atliek vienīgi "padot" atbilstošāko produktu un pakalpojumu, noformēt līgumu un rēķinu utt. Arī pārdošanas plāni tiek sasniegti un tiek uzstādīti jauni rekordi, mēs saņemam lieliskus pārdošanas bonusus, kvartāla un gada prēmijas. Jūtamies veiksmīgi un neuzvarami. 2024. gadu prognozē kā globālās ekonomikas recesijas gadu. Daudzās nozarēs iepriekš vienmēr laipnie klienti ir kļuvuši piesardzīgi, rūpju mākti, budžeta Jūsu pakalpojumam nav, tas ir "iesaldēts" vai samazināts. Pārdošanas mērķus un bonusus sasniegt ir kļuvis grūtāk. Vieglie gadi ir pieradinājuši mūs "ka lietas notiek viegli." Tomēr, tieši izaicinošos apstākļos mēs redzam īstos pārdošanas vilkus un vilcenes. Nu tos, kuri ēd grūtības brokastīs un katru dienu izcīna uzvaras pārdošanas frontē, par spīti tirgus apstākļiem. Kā viņi to dara? Kā viņi motivē un disciplinē sevi un kolēģus arī "dienās, kad viss besī"? Kā viņi uzrunā "aukstos klientus?" Kādi ir viņu pārdošanas uzvaru ingredienti? Kā viņi noslēdz darījumus? Kā pārdevējam sasniegt rezultātu "digitālajā laikmetā?" Par šiem un citiem jautājumiem Trainify Pārdevēju dienā 2024!
Diena ārpus ierastajām ikdienas rūpēm un izaicinājumiem
Praktiski pārdošanas tipi un triki
Motivācijas un iedvesmas pote – Iet! Darīt! Sasniegt!
Rezervēt dalību Pārdevēju dienā 2024
Aizpildi pieteikuma formu
Mēs rezervēsim Jūsu dalību
Nosūtīsim rezervācijas apstiprinājumu un rēķinu par dalību
Jautājumu gadījumā zvaniet vai rakstiet +371 29 220 262 vai viktors@trainify.lv